fbpx

Oletko sinä meidän uusi s2-tuntiopettajamme?

Nettiperuskoulun sivutoimisen s2-tuntiopettajan tehtävä heti – 31.12.2023

Haemme Nettiperuskouluun suomi toisena kielenä -opettajaa, joka on innostunut verkkopedagogiikasta ja motivoitunut hyödyntämään verkon mahdollisuuksia opetuksessa ja oppimisessa. Tarjolla on aikuisten perusopetuksen s21, s22, s23, s24, s25, s27, s28, s29 -verkkokurssien sivutoimisen tuntiopettajan tehtävä oppimisympäristössämme Muikussa. Tehtävä on määräaikainen ja työ on pääasiassa etätyötä. 

Tehtävään sisältyy myös erikseen korvattavana Nettiperuskoulun verkkokurssien päivitystyötä (uusien arviointikriteereiden täsmentäminen ja käyttöönotto verkkokursseilla).

Tehtävä täytetään heti kun sopiva henkilö löytyy. 

Hakemukset ja lisätietoja:Miia Sivén, miia.siven@otavia.fi

Takaisin arkistoon